Dwyer - LV4121-60 Cont. Level Measurement Prb
Need a hand? We’re ready to help.
Our team is available at (800) 242-6184 for shipping, delivery, and product help.
MPN: LV4121-60
Product Overview
Capacitance Continuous Level Measurement Probe, Liquid, 1 " NPT Male, ± 0.5 % Accuracy, 290 psi, 120 °C (248 °F), PTFE, 60 " L, LV4000 Series, Each