Dwyer - EP211-X15-10V E/P Converter               Ce
Warning:
Need a hand? We’re ready to help.
Our team is available at (800) 242-6184 for shipping, delivery, and product help.
Dwyer - EP211-X15-10V E/P Converter Ce Warning:
MPN: EP211-X15-10V
Product Overview
General Purpose Electropneumatic Transducer, 1/4 " NPT Female, ± 1.5 % Accuracy, 0 Vdc to 10 Vdc, 3 psi to 15 psi, Conduit Connection, EP211 Series, Each