Dwyer - PGC-20B-100 2" Gauge,Back-100 Psi
Need a hand? We’re ready to help.
Our team is available at (800) 242-6184 for shipping, delivery, and product help.
Dwyer
MPN: PGC-20B-100
Product Details
Documents
Product Overview
OEM Style Pressure Gauge, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 100 psi, ± 3 - 2 - 3 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2 " Dial, Rear Connection, PGC Series, Each
Download Line Card
About NISCO Inc.
More About NISCO Inc.
QTY:
Dwyer