Dwyer - PGC-20L-30 2" Gauge,Lower-30 Psi
Dwyer
MPN: PGC-20L-30
Product Overview
OEM Style Pressure Gauge, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 30 psi, ± 3 - 2 - 3 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2 " Dial, Bottom Mount, PGC Series, Each
QTY:
Dwyer