Dwyer - PGM-100B-3000PSI/200BAR 100Mm Press Gauge,Psi/Bar
Need a hand? We’re ready to help.
Our team is available at (800) 242-6184 for shipping, delivery, and product help.
Dwyer
MPN: PGM-100B-3000PSI/200BAR
Product Details
Documents
Product Overview
Liquid Fillable Industrial Pressure Gauge, Stainless Steel 1/2 " NPT Male, 0 bar to 200 bar, ± 1 % Accuracy, > 0.25 % Class, 100 mm Dial, Rear Connection, Dual Scale, PGM Series, Each