Dwyer - PGS-25L-100 Pressure Gauge
Need a hand? We’re ready to help.
Our team is available at (800) 242-6184 for shipping, delivery, and product help.
Dwyer
MPN: PGS-25L-100
Product Details
Documents
Product Overview
General Service Gauge, Weather & Dust Resistant, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 100 psi, ± 1 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2.5 " Dial, Bottom Mount, PGS Series, Each