Dwyer - PGS-25L-160 Pressure Gauge
Dwyer
MPN: PGS-25L-160
Product Overview
General Service Gauge, Weather & Dust Resistant, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 160 psi, ± 1 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2.5 " Dial, Bottom Mount, PGS Series, Each