Dwyer - PGS-25L-60 2.5" Dial, 0 To 60 Psi, Gauge, Bottom Mo
Dwyer
MPN: PGS-25L-60
Product Overview
General Service Gauge, Weather & Dust Resistant, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 60 psi, ± 1 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2.5 " Dial, Bottom Mount, PGS Series, Each
Download Line Card
About NISCO Inc.
More About NISCO Inc.
QTY:
Dwyer