Dwyer - PGT-45L-150 Pressure Gauge
Need a hand? We’re ready to help.
Our team is available at (800) 242-6184 for shipping, delivery, and product help.
Dwyer
MPN: PGT-45L-150
Product Details
Documents
Product Overview
Pressure Gauge with Adjustable Dial, 1/2 " NPT Male, 0 psi to 150 psi, ± 0.25 % Accuracy, 0.1 % to 0.25 % Class, 4.5 " Dial, Stem & Panel Mount, Bottom Mount, PGT Series, Each